SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet objekti me qera Objekti posedon 2 kate,me nga afro 2000
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor '13
ID e produktit :
12034
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet objekti me qeraObjekti posedon 2 kate,me nga afro 2000 metra katror,2 Banjo-WC dhe parking,Internet,rryme,uje,telefon

Te dy katet jane lokale dhe jane te pershtatshme per cdo lloj biznesi.

Hyrja eshte e vecante per secilin kate.Te dy katet jane te fasaduara.

Objekti gjendet ne Kodren e Trimave ( Vranjevc) Magjistralja Prishtine Podujeve,kilometri i Pare

Cmimi eshte shume I volitshem dhe sipas marreveshjes

Sipas kontrates cmimi mund te jete I diskutueshem.Per informata me te hollesishme ju lutem na kontaktoni ne numrat tane:

+377 44 173 923 / +386 49 133 916
Informata rreth publikuesit
Besim
Prishtinë
0037744173923
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »