SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qera në lagjen Aktash
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
25 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
120378
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera në lagjen Aktash , kati 1, me dy dhoma gjumi, sallon, kuzhinë, e renovuar dhe mobiluar , çmimi 250 euro.

Për me shumë informata mund të kontaktoni në numrin 044/260-075.
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »