SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Banesë 57.5m2 në shitje në Emshir.
Çmimi :
€57,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:03
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
58 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
120389
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 57.5m2 në shitje në Emshir.
Banesa gjendet në objektin EXDC dhe është në katin e I-rë.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi
1. Kuzhinë
1. Ballkon
1. Banjo

SHITET E MOBILUAR dhe me GARAZHË (të përfshirë në këtë çmim)

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »