SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia 300m2 ne PRIZREN afer shkolles MATI LOGORECI.
Çmimi :
€240,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:31
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
300 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
120390
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia 300m2 ne PRIZREN afer shkolles "MATI LOGORECI"
Shtepija ka siperfaqe rreth 300m2, ka 3.20 ari pllac.
Çmimi eshte 240000euro i negociueshem, ben nderrim edhe me banesa ne PRISHTINE dhe PRIZREN.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »