SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera ne Tophane
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:52
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
120391
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa posedon 110m2, 3 dhoma gjumi dhe 2 banjo, kati VI.


Cmimi 350 euro
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »