SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet dhe ndrrohet banesa 72m2 ne Durres
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
120403
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 72m2, ne katin e pare ne Durres, 100 metra largesi nga plazhi, afer lokalit Kali i Trojes. Banesa ka keto hapesira;
- dhome e dites me kuzhine
- 1 dhome e fjetjes
- banjo
- koridor
- ballkon
Pranohet edhe ndrrim me banese ne Prishtine.
Qmimi eshte 45.000 euro.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Te Apollonia [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »