SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 110m2 me qira ne Lagjen Tophane.
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:28
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
120406
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 110m2 me qira ne Lagjen Tophane.
Banesa eshte ne katin e gjashte ka lift ne funksion, ka nje dhome dite me kuzhine, tri dhoma te gjumit, dy banjo, terase dhe garzh.
Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi eshte 350euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »