SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira me 2 dhomate gjumit te Hotel "Sirius".
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:38
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
120421
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira me dy dhoma te gjumit afer Hotel "Sirius", rr. "Tringe Smajli".
Banesa eshte ne katin e pare, ka nje dhome dite me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo, wc dhe terase.
Banesa eshte komplet e mobiluar me mobile te reja qe nuk jane perdore me heret.
Çmimi eshte 400euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »