SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banesë në Prishtinë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
86 m²
ID e produktit :
120446
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banese ne prishtine tek banesat e bardha
Banesa gjendet ne nje vend tejet atraktiv e pershtatshme per qdo familje
Afer qendres se qytetit vetem 5 minuta me vetur
Afer shkolles Fillore iliria parking te mjaftueshem
Per vetura vend shume i mire per jetese vend teper i qete afer fushes se sportit per femije
Pamje shume e bukur nga ballkoni.
Banesa ka 2 dhoma gjumi 2 shpajze 1 banjo sallon i madh me kuzhine 2 teraca
Banesa ka 86 m2 me dokumentacion plotesisht te rregullt
Banesa eshte ndertim i vjeter dhe tejet cilesor
Banesa eshte teresisht e mobiluar
Tel per info +37744256872 .
Informata rreth publikuesit
Valon
Pristina
+37744569464
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »