SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banese te pabanuar me pare_Te reja
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:45
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
120466
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese ne lagjen Sllovenia Sport , Mbrapa Hotel Sirius, rruga Tring Ismaili, Banesa eshte e sapoperfunduar , dhe te gjitha mobiliet jane te paperdorura,
Banesa Posedon;
-Sallon me Kuzhine dhe trepezari
-2 Dhome fjetje ( njera shtratin Dopio)
-Banjo
-Shpajz
-Koridor
-Ballkon
Kati i dyte
Qmimi i diskutueshem
Kontakt_Viber_WhatsApp
045 19 00 19 ose 045 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »