SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet PËR SHITJE Villa në Reqan 8km nga Prizreni
Çmimi :
€250,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
280 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
120479
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR SHITJE Villa në Reqan 8km nga Prizreni

13 Ari truall | 280m² | 3 Dhoma Gjumi | 2 Banjo

_____
Ofrohet për shitje kjo villë e bukur me sipërfaqe banimi 280m² e vendosur në një truall prej 13 Ari.

Villa gjindet ne fshatin Reqan, 8km nga Prizreni në drejtim të Prevallës afër Restaurant Villa Park. Ka qasje te drejtpërdrejtë në rrugë kryesore.

E veqanta e kësaj ville është pozita në të cilën ndodhet, qetësia, pamja dhe ajri që ta ofron. Oborri është i gjelbëruar me pemë të ndryshme frutore dhe dekorative, ka disa hapësira qendrimi me miq si dhe fushën e basketbollit.

Është e pajisur me sitem alarmi, ujë 24h dhe gjenerator duke ofruar kështu komoditet të lartë.

Hapësirat e villës janë të ndara në dy kate, kati përdhes ka një sallon të madh me kuzhinë, terasë të madhe, koridor dhe një banjo.
Në katin e parë gjinden tri dhoma gjumi, dy nga të cilat kanë dalje në një terasë shumë të madhe me pamje fantastike si dhe një banjo.

Kjo pronë është e përshtatshme edhe për restaurant, me pak investim mund të adaptohet në të tillë. Gjithashtu pranohet banesë në këmbim duke plotësuar dallimin.

Çmimi 250'000€

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
💻 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri


#kompas #kompaspatundshmeri #shtepi #shitje #shitje #reqan #prevalle #prizren
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »