SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITET) TOKË në Lagjen Kolovica e Re, afër Gërmisë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:52
Madhësia :
2900 m²
ID e produktit :
120484
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet TOKA në Lagjen Kolovica e Re, afër Gërmisë. Sipërfaqja (29 Ari). Mundësi e ndarjes, dhe ndërrim me Banese.

- Me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
Kolovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »