SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Lokali 66m2 te Prishtina Stars ne Kalabri
Çmimi :
€130,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
Madhësia :
66 m²
ID e produktit :
120516
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Lokali 66m2, kati perdhese, te Prishtina Stars ne lagjen Kalabria. Lokali eshte i pershtatshem per market, zyre, ordinance etj. Poashtu eshte shume i pershtatshem edhe per organizime te ndryshme te femijeve, ditlindje etj. Lokali ka parking para lokalit, uje 24 ore, nxemje qendrore, kamera sigurie dhe monitorim i tere Kompleksit. Jepet edhe me qera me qmimin 500euro ne muaj.
Qmimi i shitjes eshte 130.000 euro, qmimi diskutohet.
Pranohet edhe ndrrim.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »