SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NE QENDER Hymja e baneses ndodhet ne Sheshin MISS. EDITH
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Prill '16
ID e produktit :
120529
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA NE QENDER

Hymja e baneses ndodhet ne Sheshin MISS. EDITH DURHAM vizavi me EULEX-in

Posedon me shume se 90m2,e rinovuar ekstra

Çmimi Shitjes, 170.000 euro ( cmimi i diskutushem )BANESA POSEDON:1 Dhoma gjumi me ekstra banjo 5x4

1 Dhoma gjumi 5x4

1 Sallon me kuzhine 7x5

1 Shpajzi 3x1.5

1 Banjo ekstra e rregulluar

1 BALLKON 12m

1 KORIDOR

1 Ashensor me sigurim mujor

1 bodrum

Nxemje Qëndrore

Parking

dhe eshte e rregulluar kryesia e Keshillit te banoreve.Banesa me heret ka qene me qira 500 EURO tani jetoj vet ne te.Banesa gjindet ne katin e fundit, ne SHESHIN Miss..Edith Durham

ne QENDER hymja PERBALLE EULEX-IT ngjit me shitore ushqimore.Ju miepresim,

+377 44/177-993 shkruaj ne wiber

386 ( 49 ) 900-149

meseta.pr@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Meseta
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »