SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira mbrapa Teatrit
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:33
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
120533
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira mbrapa "Teatrit", banesa eshte ne katin e katert, me siperfaqe prej 60m2, ka dhome dite, kuzhine, nje dhome gjumi, banjo dhe ballkon. Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim. Cmimi eshte 300 euro plus shpenzimet.
Informata rreth publikuesit
Omega
Prishtinë
045401212
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »