SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet me qera banesa 110m2 ne Tophane
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:51
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
120534
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet me qera banesa 110m2, kati 6-te, ne Tophane. Eshte ndertim i ri, e mobiluar dhe e pabanuar deri me tani. Ka ujin 24 ore, nxemje qendrore me rryme, ashensori me kartele dhe mirembajtje. Banesa ka keto hapesira:
- salloni me kuzhine
- 3 dhoma gjumi
- 2 banjo
- koridori
- terasa
Qmimi eshte 350 euro ne muaj.

Agjensioni Dion
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
038 220 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »