SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Garsonjera me qira ne qender ne Prishtine
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
17 Prill '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
33 m²
ID e produktit :
120537
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet me qira garsonjera në qendër të Prishtinës. Më saktësisht tek qafa afër ish bankës së Lublanës, perballë Kino ABC 1 (në objektin ku gjendet kompania e sigurimeve Siguria dhe Kroacia Sigurimi). Banesa është tërësisht e mobiluar dhe lëshohet vetëm për familjarë. Tel. 045 551589
Informata rreth publikuesit
Jeton
Prishtinë
044 317 405
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »