SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qera te HOTEL SIRIUS
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
17 Prill '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
120540
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera mbas hotel siruis banesa posedon 1sallon bashk me kuzhin banjo dhom gjumi teras dhe koridor
qmimi diskutohet
Numer kontakt ipko 043929717 viber +37744359079 dhe 044198584
Informata rreth publikuesit
Valtrin
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »