SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 2 dhomshe 50m2 K.2 lagja Spitalit
Çmimi :
€42,500.00
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
120583
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen e Spitalit (Mbrapa Royal-it), me sipërfaqe 50m2, kati 2-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 1 dhom gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka leje ndërtimi, parakontrata bëhet te noteri. Banesa përfundon në tetor 2016.


Ndertim i ri.
Çmimi: 42.500€.


+377/ 49701212 (VIBER)

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com 
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »