SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepija
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '16
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
Viti i ndërtimit :
2006
Ekstra :
Oxhak
ID e produktit :
120585
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes shtepin ne lagjen kolovica ne Prishtine shpija ka 2 kate ne katin e pare ka dy dhoma dhe ni kuzhin ni banjo koridor po ashtu njet eshte edhe ne katin e dyte rruga eshte e shtruar ne osfald
Informata rreth publikuesit
Vullnet
Pristina
Kolovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »