SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET Banesa ne Bregu i Diellit M1
Çmimi :
€58,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:36
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
58 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
120591
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 58m2 në Prishtinë në Lagjen Bregu i Diellit, perball Furres Qerimi 2 (banesat e Hinta), kati i IV-të ndertim i vjeter. E renovuar komplet.
Dokumentaconi: ka fletë poseduse, kontrata behet te noteri dhe perkthehet ne emer te blersit te mundshem direkt.
Banesa posedon :
1. dhomë te fjetjes,
1. sallon te madh ,
1 kuzhin me trepezari
1. koridor,
1 banjo dhe
1 ballkona.
Ngrohje qendrore nga termokosi, te shfrutezuara me mbi 65m2.
Çmimi: 58000€

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Hotel Grandit
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »