SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 65m2 te Parku i Qytetit, afer isha "Sllovenia Sport".
Çmimi :
€58,500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
120593
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 65m2 te Parku i Qytetit, afer isha "Sllovenia Sport".
Banesa eshte ne katin e dyte, ka nje dhome dite, kuzhine te veçante, nje dhome te gjumit, banjo dhe ballkon.
Banesa eshte komplet e mobiluar.
Çmimi eshte 58500euro i negociueshem.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »