SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet shtëpia me qera në Tophane
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:06
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
4
Ekstra :
Garazh, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
120597
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet shtëpia me qera në Tophane , shtëpia është 3 katëshe dhe ka këtë renditje:

Kati i parë posedonë:
Dhomë dite
Kuzhinë
Banjo
Teras të madhe

Kati i dytë posedonë:
Dy dhoma gjumi me banjo

Kati i tretë posedonë:
Dhomë dite
Dhomë gjumi
Kuzhinë
Banjo

çmimi :800Euro

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »