SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj me qera Lokalin 60m2
Çmimi :
€6.00
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '16
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
120598
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj lokalin me qera në madhësi prej 60m2. Lokali gjendet në rrugen Hajrullah Abdullahu nr.2 -Prishtinë (afër kolegjit Iliria). Lokali është i përshtatshëm për zyre afariste, ordinanc,dhe veprimtari tjera . Ai posendon ndriqim te shkëlqyshëm, ventilim, dhe ngrohje qendrore.Lokali është i lirë nga data 01.05.2016.
Çmimi 6 euro per m2
Tel kontakt /viber +37744185949
Informata rreth publikuesit
Fegjri
Prishtinë
044185949
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »