SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne Dardani
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:06
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
78 m²
ID e produktit :
120599
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa posedon 78m2- me dy dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine,banjo dhe wc.
Kati i pare i banimit.

Cmimi 1300 euro/m2
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »