SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTEPIA NE MITROVICE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:39
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
1
Madhësia :
152 m²
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Kopsht, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
120600
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- SHTËPIA NË SHITJE I DISKUTUSHËM

- SHTËPIA ËSHTË 2 KATSHE

- NË KATIN E PARË POSEDON KORIDORIN, SALLON ME KUZHINË, BANJO DHE WC
- NË KATIN E 2 TË POSEDON 4 DHOMA, KORIDOR DHE 3 SHPAJZ
- NË TE DY ANËT E SHTËPISË KA OBORR 10 x 5m dhe 4x3m DHE DALJE NË RRUGË TË ASFALTUAR.
- GARAZH DHE SHUP


POSEDON DOKUMETACION TË RREGULT

INFO NE : 044 28 26 24 OSE NE 049 28 26 24 OSE 049 76 43 11
Informata rreth publikuesit
PRIVAT
Prishtinë
049764264
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »