SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne Matiqan me leasing permes bankes
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '17
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
120605
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shten Banesa t
kati 3 banesa 59.84 m2
kati 4 banesa 65.62 m2
kati 6 banesa 72.31 m2
Metri katrore i banesave eshte 750 euro
Banesat jane nderitm i firmes ndertuese
"SKANDIVIAN CONSTRUCTION"
Banesa mund te mirret edhe me leasing permes bankes Raiffeisen te paguhet 20% e cmimit ne fillim dhe pjesa e mbetur ti paguhet bankes ne keste mujore.
Informata rreth publikuesit
Rexhep
Prishtinë
049562662
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »