SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Banesë 65m2 në shitje në Qendër.
Çmimi :
€140,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:27
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
120641
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 65m2 në shitje në Qendër.
Banesa gjendet në Qendër, Rr. Agim Ramadani, afër Sllovenia Sport-it dhe është në katin e I-rë.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi
1. Kuzhinë me trepezari
1. Banjo
1. Koridor
1. Ballkon
1. Podrum 12m2
1. Parking privat (I rezervuar)
Banesa shitet e MOBILUAR.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777
044/636-334 ; 049/636-333
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
049596777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »