SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 4-Dhomshe
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '13
ID e produktit :
12066
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA 4 DHOMSHE 124m2 BANIM DHE 60M2 TARASA GJITHSEJT 184M2 OBJEKTI ESHTE NDERTIM I RI DHE GJINDET TE PARKU I MADH I QYTETIT PRAN FONTANES TE RRETHI, NGA SHTEPIA MALLRAVE 4 MINUTA NE KEMBE.

QMIMI ESHTE I ARSYESHEM-Banesa eshte ne katin 1 banim dhe me pamje nga Lindja,Jugu dhe Perendimi, dhe ka rreze Diellit prej lindjes deri ne perendim

-Banesa ka 3 dhoma gjumi,

-Dhome pritje me kuzhine,

-Ka 2 banjo te medhaja,

-Ka 2 Koridore,nje Shpajz,

-Tarasen 60m2 me nje pamje shume te bukur tarasa eshte e hapur me mundesi vendosjen e mbulojes apo shtimin e dhomave.gjithsejt me Tarase 184 m2

Banesa eshte me mundesi ndryshim i planit, dhe ka

-Muret jan te punuara me glet ,

-Dyshemeja e vendosur ne Laminiat me mundesi ndrrimi ne Parket,

-Nxemje qendrore,

-Dera e hymjes eshte e Blinduar Ndersa dyert e dhomave Bungu te kualitetit,

-Objekti eshte i perfunduar dhe i paisur me leje Ndertimi

-Perkthimi i Baneses behet menjeherePer me shume info.na kontaktoni ne Tel: 044223860 ose 045666301
Informata rreth publikuesit
Nazif
Pejë
044223869
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »