SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne lagjen Mati I,Prishtinë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
120681
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa me siperfaqe 61.04 m2 ne katin 4 ,lam.B te cilat perbehet (Sallon+kuzhine,nje dhome gjumi,banjo,ballkon,koridor) orientimi lindje.
Pershkrimi i projektit ne pergjithesi:
Kualitet ne ndertim:Projektimi dhe ndertimi eshte bere sipas standardeve per objekte banesore.
Komoditeti:Banesat jane fleksibile dhe me vizuara relaksuese.
Rekracioni:Kompleksi posedon hapesira hapesira per gjelberim dhe kende per lojra te femijeve.
Hapesirat ndimese:Kopleksi posedon parking dhe depo per secilen banes.
Investitor:Ndertimi-A
Punekryesi:NNSH NASA
Çmimi me marreveshje!
Per me shume lokale apo banesa mund te na gjeni edhe ne Facebook:
www.facebook.com/nnshNasa 
Ju mirepresim!
NNSH "NASA"
Tel:044669607
Viber:+38649344020
Informata rreth publikuesit
Ndermarrja Ndertimore Sherbyese - NASA
Therandë
049344020
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »