SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITET) BANES e Mobiluar në Fushë Kosovë (60m²)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 23:21
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
120703
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BANESA e Mobiluar në Fushë Kosovë, rruga Fazli Graiçevci afër Shkolles "Mihal Grameno", te ish Mobileria Murebest. Kati i 3-të. Sipërfaqja (60m²).

Renditja:

- Dhome Dite me Kuzhine, dhe Tryezari

- 1 Dhome Gjumi

- Koridor

- Banjo

- 2 Ballkona

E Mobiluar Komplet, Dokumentacioni në rregull.

- Me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
Fakulteti Teknik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »