SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet lokali ne Emshir-Prishtine
Çmimi :
€110,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Tetor '16
Madhësia :
66 m²
ID e produktit :
120713
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali gjendet në EMSHIR,
Lokacioni: Kompleksi Prishtina Star
Sipërfaqe: 66 m2
Kati: Përdhesë
Lokali Posedon:
- Parking para Objektit dhe para Lokalit
- Parking nëntoksor me pagesë
- Uje 24 H
- WC
- Nxemje Qendrore
- Kamera Sigurie
- Sigurim Fizik 24h
- Gjelbrim
- Kënd për Fëmijë
- 2 Pishina
- Pastrimi i oborrit, kopshtit, objektit, parkingut bëhet çdo ditë.

Cmimi i qirase :400euro
cmimi i shitjes: 110 000euro

tel: 044358416
049179607

e-mail: grandimpex@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Grand IMpex
Prishtinë
044 358 416
Emshir [harta]
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »