SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes a po ndroj shtepin me banesa sipas marrveshjes shtepia eshte
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Maj '16
ID e produktit :
120714
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes a po ndroj shtepin me banesa sipas marrveshjes shtepia eshte ndertim i ri dhe gjindet ne kolovic te re te Izi market 200m afer.

=37744156609
Informata rreth publikuesit
Bukurie
Prishtinë
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »