SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa-duplex me qira ne qender,Prishtine
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
4 Korrik '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
161 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
120717
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen luxsoze me qera Duplex 161.3 metra katror (3 dhoma te fjetjes, dy banjo, dhomen e dites dhe kuzhinen si dhe ballkonin 16m katore.
Pamja eshte shume e bukur, nxemja e qytetit -termokosit.
Banesa gjendet ne qender,ne lagjen Pejton,saktesisht te Banka e NLB (residenca Prime-group - perballe 44 katshit).
Ne kuader te baneses ka edhe garazh,

Kati i 4 dhe i 5,

Cmimi pa garazh 1800euro,
Cmimi me garazh 1900euro.

tel:044358416,
049179607.

e-mail: grandimpex@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Grand IMpex
Prishtinë
044 358 416
Pejton [harta]
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »