SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa në lagjen ''Bregu i Diellit'' te banesat e kuqe
Çmimi :
€62,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:02
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
52 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
120724
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në lagjen Bregu i Diellit te banesat e kuqe 3 katëshe

Banesa gjendet afër SH.F “ISMAIL QEMALI” i ka 52 m² neto dhe është në katin e parë.

Organizimi i banesës:

1 dhomë të ditës
1 kuzhine
1 dhomë gjumi;
1 banjo;
1 korridor;
1 ballkon.
1 Podrum

Banesa është ndërtim i vjetër është e mobiluar dhe ka hapësirë Parkingu

Çmimi i shitjes është 62,000€

Ju lutem shikoni fotografit, hartën dhe Lokacionin e patundshmërisë se ku ndodhet patundshmëria në Google Maps, Koordinatat: 42.650969, 21.171874

Agjencion për patundshmëri DORDOLECI

Rr. Ahmet Krasniqi nr. 7,
10000, Prishtinë, Kosovë

Për më shumë informata:

+386 43 221 311
+377 44 221 311 ( Viber & WhatsApp )
+386 49 221 311

info@dordoleci.com
www.dordoleci.com 
www.facebook.com/DordoleciPatundshmeri 
Informata rreth publikuesit
Agjencion për patundshmëri DORDOLECI
Prishtinë
044221311
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »