SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zyre me Qira ne Qender te Sheshi Zahir Pajaziti - Kodi 0694
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:11
Madhësia :
32 m²
ID e produktit :
120726
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyre me Qira ne Qender - Kodi 0694

Lokacioni: Sheshi Zahir Pajaziti

Siperfaqe: 32 m2

Kati 3

Renditjet:

- Dhom
- Kuzhin
- Banjo
- Koridor

- Banesa eshte e pamobiluar dhe leshohet vetem per zyre.

Çmimi €300

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »