SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera Ulpian
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
16 Prill '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
45 m²
ID e produktit :
120745
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qera ne lagjen Ulpiana,banesa eshte e mobiluar dhe ne gjendje te rregullt.Banesa leshohet per FAMILJAR ose QIFTE.Numri kontatus 044719952...

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valon
044719952
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »