SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Toka prej 31.55 ari afer Res-KRUJA-
Çmimi :
€2,400.00
Kategoria :
Postuar :
27 Prill '17
ID e produktit :
120752
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet toka prej 31 ari afer Restaurant Kruja me dokumentacion te rregullt perkthimi mund te behet menjeher toka gjindet larg rruges kryesore afersisht 100m dhe ka rrug te veten me gjersi 6m
Qmimi per ari 2400 Faleminderit per mirekuptim
Viber +4176-763-46-63
Informata rreth publikuesit
Gentuar
044859419
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »