SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa per shitje ne Lakrishte
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor '15
ID e produktit :
12077
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lakrishte ne katin e 11-te banesa ka ne vendim 66m2 total 72m2, e mobiluar dhe ka renditje Sallonin, kuzhinen me trapezari, dy dhoma gjumi, dy ballkona, dy lifta punojne, qmimi i negociushem email nazamuja@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Miranda
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »