SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€125,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Prill '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
285 m²
ID e produktit :
120796
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne Velania 2 me dalje ne germi , Shtepia ka 3 ari oborr , podrum 40 metra ,garazhen 35 metra k , mundesi te rregullimit te nenkulmit katit 3 , ka dhe nje shtepi te sapo ndertuar ne oborr me te gjitha elementet me rreth 45 metra k, Shtepia i ka te gjitha elementet e pershtatshme per banim,ka gjithsejt 2 sallona nga 40 metra, 6 dhoma , 2 banjo 2 ballkona ,2 paradhoma, 2 koridora ne total objekt banimi ne dy shtepite rreth 300 metra katror , e rrethuar me gilindera. Infrastrukture moderne . Dokumentacioni ne rregull , cmimi i diskutueshem. 045 551 501 , 045 502 363


tag shtepia shpi shpia vetura veture toke tok banesa banes polo opel bmw mercedes golf audi shitjePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Korab
045 551 501
Velani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »