SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA NE LAGJEN MATI 1 Kodra e diellit (kom.Princesha)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor '13
ID e produktit :
12084
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA 67 m2.BANESA ESHT NE KATIN E 1.ESHTE E MOBILUAR TERESISHT DHE SIPAS MARRVESHJES MUND TE SHITET EDHE ME MOBILE.BANESA GJENDET TE NDERTESA E FITORES AFER STANDARTIT.
BANESA KA :
- QENDRIM DITOR + KUZHIN
- 1 DHOM GJUMI
- BANJO
- BALLKON
- KORIDOR
- RRYM edhe UJ ka 24 or
Informata rreth publikuesit
Veli
Prishtinë
045 255 666
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »