SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne qender te Prishtines-Tophane
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
4 Korrik '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
120840
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet në lagjen Tophane, rruga Lidhja e Lezhës,kati 6, Prishtinë.

Qasja me qendrën e qytetit 5 min në këmbë.

Banesa ka superfaqe prej 110m2 dhe perbehet nga:

- salloni dhe kuzhina, (ka edhe teras),

- 3 (tre) dhoma gjumi,

- 2 (dy) banjo.Banesa është ndërtim i ri dhe është investuar ekstra nga pronari ,ka në funksion të gjitha shërbimet:

- Ashensor (me kartel dhe mirëmbajtje);

- Uji, (24 ore);

- Nxemje qendrore (me rrym me mundësi lidhje me sistemi e qytetit);

- Dysheme parket i klasit parë.Banesa është e mobiluar me 90% paisje te reja dhe ende nuk ka banuar askush.


Mundësia e kontraktimit mbi qiranë deri ne 2 vite.

Banesa posedon edhe garazh për veturë e cila pritet te funksializohet se shpejti.


Çmimi 350 euro/muaj.

tel:044358416
049179607
e-mail:grandimpex@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Grand IMpex
Prishtinë
044 358 416
Tophane [harta]
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »