SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banese
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Prill '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
120895
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet në rrugën ''Gustav Meyer", blloku 11, dera 19, (mbrapa ish "Sllovenisë së Sportit").
Eshtë në kat të gjashtë, me gjithesej 72 m2 dhe komplet e mobiluar.
Përmban qëndrimin ditorë së bashku me tryezari dhe kuzhinë, dy dhoma të fjetjes dhe banjo.
- Duke ju referuar faktit se objekti gjendet në qendër të kryeqytetit, natyrisht që përcillet me përparsitë e padiskutushme të zhvillimit të një jete sa më funksionale dhe cilësore. Kur shkruajmë për funksionalitet i referohemi të gjithë faktorëve që në këtë "shtëpi" ndikojnë për të përmbushë nevojat e një familje moderne.
Këta faktorë të cilët domosdoshmërisht janë të lidhur me jetën tuaj dhe të pasardhësve tuaj, do t'ju bëjnë të priviligjuar të jetoni në këtë pjesë.
Privilegje këto që drejtëpërdrejtë ofrohen në:
- shkollim: ka vetëm 500m larg shkollën fillore "Naim Frashëri", Fakultetin e Arkitekturës, Kolegjin ISPE, Kolegjin Fama,
- shëndet: jo më larg se 800m Shtëpinë e Shendetit,
- siguri: vetëm 600m Stacionin e Policisë Nr.2,
- rekreacion: vetëm 100m Parkun e Qytetit.
Informata rreth publikuesit
Alban
Prishtinë
044268952
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »