SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes token ne jezerc 9 ari
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Prill '17
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
900 m²
ID e produktit :
12090
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes token ne jezerc 9 ari.
Ka infrastrukturen e kompletuar.
Ka rrugen, ujin dhe rrymen. Parcela/Toka/Ari i ka 9.00 ari dhe posdedon te gjithe dokumentacionin e rregullt.

Toka apo parcella eshte e rrethuar me tel dhe eshte gati per ndertim te villes.

Ka pozit shume te mire dhe pamje te shkelqyeshme te qytetit Ferizaj.

Nuk bejme ndrrim!
Informata rreth publikuesit
kontakti
Ferizaj
044379200
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »