SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Trualli
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Prill '16
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
120932
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Trualli posedon te gjitha kushtet e blerjes, si: Rruga, Kanalizimi, Energjia elektrike dhe te gjitha dokumentet poseduese per blerje

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Endrit
Prishtinë
049541346 viber +393334548682)
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »