SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj Banese te pabanuar me pare_260euro
Çmimi :
€260.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:04
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
61 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
120964
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banesen ne lagjen e Spitalit, afer Super Vives, e tera e mobiluar dhe e paperdorur
Banesa posedon
-Sallon me kuzhine
-Dhome Fjetje
-Banjo
-Ballkon
-Koridor
Kontakt_WhatsApp_Viber
045 641 794 ose 045 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »