SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj Banese ne dardani
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
120970
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banese ne lagjen dardania Tek Bill Clinton, nxemje qendrore e mobiluar dhe Klime
Banesa posedon,
Sallon
Kuzhine
Dhoma fjetje
Ballkon

Kontakt_Viber_WhatsApp
045 641 794 & 045 19-00-19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »