SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj Banese Ndertim i ri e Pabanuar me pare
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:04
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
61 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
120972
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banesen ne lagjen Mati 1 Rruga B, perballe Lin Projectit, ne katin e 4 ka hapesire te mjaftueshme parkimi, per mirembajtje dhe lift 12 euro
Banesa posedon
Sallon me kuzhine me trepezari
Dhome Fjetje
BAllkon
Banjo
Korridor
Kontakt_Viber_WhatsApp
045 641 794 ose 045 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »