SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE - SHITET BANESA NË DARDANI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:42
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
89 m²
ID e produktit :
120977
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në Lagjën Dardania te banesat e kaltërta . Banesa është në katin e trete (III) dhe ka 89 m2, banim dhe 30 m2 bodrumin , është e mobiluar dhe në gjendje shumë të mirë. Çmimi me marreveshje.
Renditja : dy dhoma gjumi, sallonin, kuzhinën ndaras, dy banjo, ballkon dhe shpajz.
Tel : 044 361 782
Tel : 049 349 305
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »