SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne lagjen Mati 1, 55 m2
Çmimi :
€620.00
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
120988
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka 55 m2 dhe poseson,Dhome fjetje,sallon me kuzhine,banjo,ballkon etj.Banesa gjindet ne katin e 1-re,Ndertuar nga kompania Mab ProjectÇmimi 620€ per m2Tel. 044/165-616

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rezidenca
Prishtinë
044 165 616
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »